Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon


 

 

 

Witam!

 

            Zapraszamy do Finlandii, kraju wielu możliwości aktywnego wypoczynku, oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych. W trakcie zimowego pobytu proponujemy:

 

- Jazda skuterami śnieżnymi

–jazda w czasie, której nauczą się jazdy na skuterze, wspólnego komunikowania się z resztą grupy. W czasie całej wycieczki, będą Państwo po opieką doświadczonego instruktora, który poprowadzi wycieczkę po przez zamarznięte rzeki, ośnieżone pagórki, foto safari gwarantowane!!

 

   

 

 

- Santa Claus Safari

– jeden z najbardziej popularnych pakietów, po śniadaniu przejazd z hotelu na farmę reniferów, gdzie poznają Państwo historię oraz kulturę mniejszości etnicznej SAAMÓW – ludu zamieszkującego Laponię. Krótka przejażdżka w reniferowym zaprzęgu do wioski Św. Mikołaja, czas wolny na zakupy i obiad. Po obiedzie zapraszamy na spotkanie z Mikołajem, za dodatkową opłatą jest możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Na koniec wycieczki, każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie przekroczenia Koła Podbiegunowego.                            

 

 

 

 

 

 

- Safari skuterami śnieżnymi na Farmę Reniferów

 

            Po śniadaniu wyjazd z hotelu na skuterach śnieżnych (wcześniej krótkie przypomnienie o zasadach jazdy i komunikowania się), przejazd na farmę renów. Na farmie w Kota – Tepe przy ognisku i kubeczku reniferowego mleka dowiedzą się Państwo o historii reniferów w Laponii oraz jak można współpracując z tymi inteligentnymi zwierzakami skorzystać z ich ogromnej siły. Po krótkim odpoczynku zapraszamy na jazdę w zaprzęgu reniferowym, najzdolniejsi dostana reniferowe prawo jazdy.                                                                                                          

  

 

- Safari skuterami śnieżnymi na farmę psów Husky

 

            Po śniadaniu przejazd na farmę psów Husky. Na farmie w Kota – Tepe przy ognisku i kubeczku ciepłego soku dowiedzą się Państwo o historii tych uroczych psiaków w Laponii oraz jak można współpracując z tymi inteligentnymi zwierzakami skorzystać z ich ogromnej siły. Po krótkim odpoczynku zapraszamy na jazdę w psim zaprzęgu, najzdolniejsi dostaną prawo jazdy.        

 

    

 

- Łowienie ryb pod lodem

 

Przejazd skuterem śnieżnym nad skutą lodem rzekę, gdzie wraz z instruktorem poznają Państwo sztukę łowienia ryb pod lodem. Dla chętnych jest możliwość upieczenia ryby nad ogniskiem. Zimowa sceneria, totalna cisza nadają magii tej wycieczce.

     

 

- Rejs lodołamaczem

      

            Odważnych i rządnych mocnych wrażeń zapraszamy na rejs lodołamaczem po zatoce Botnickiej.
            W czasie rejsu zobaczą Państwo w jaki sposób lodołamacz kruszy lód.
            Dla odważnych możliwość kąpieli w przerębli.

 

     

 

- Wyścigi go kardami na torze śnieżno-lodowym

 

         Dla fanów mocnych wrażeń, zapraszamy na tor śnieżno – lodowy gdzie dla całej grupy można zorganizować zawody. Moc wrażeń i wspomnień gwarantowana!

 

 

  Nocleg w Hotelu Śnieżnym i Szklanych Igloo

          

    Śnieżny Hotel:

 

   Jedyna taka oferta na rynku Polskim, zakwaterowanie w hotelu śnieżnym nie daleko Rovaniemi, pokoje 2 osobowe z płaskorzeźbami wykonanymi w śniegu, łóżka z brył lodowo śnieżnych. Na terenie hotelu znajduje się prawdziwy ICE BAR – stoły, bar i krzesła wykonane z lodu. Jest to fantastyczne miejsce na spotkanie firmowe i integracyjne.

 

    

 

Szklane Igloo

 

    Oferta noclegu w Szklanym Igloo skierowana jest do zmarzluchów i osób ceniących sobie bliskie obcowanie z naturą. W igloo jest bardzo ciepło, cały sufit jest wykonany z termalnego szkła, więc nocne rozgwieżdżone niebo jest dla Państwa. Obsługa hotelu świadczy dodatkową bezpłatną usługę: Aurora Alarm – goście hotelu są uprzedzani o rozpoczynającym się pokazie zorzy polarnej.

   

Odsłony: 4496